Paslaugos

Kūrybinis, pramoginis rytmetis Šeimų erdvėje

2019 03 15

Kovo 12 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako g. 10), Šeimų erdvėje vyko spalvinga kūrybos edukacija ir smagūs interaktyvūs mokomieji, pramoginiai užsiėmimai, kuriuose dalyvavo Šiaulių Dainų progimnazijos 1a klasės mokiniai (mokytoja Irena Povilauskienė).

Susitikimo metu vaikai susipažino su Šeimų erdvės veiklomis, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio bei šviesos spalvų staliukų, kur piešė ir kūrė linksmas istorijas.

0001_1_1552633675-32b5e5ac5782eb784bc460fc9a104214.jpg
Pasirodo, mokymosi procesas gali būti smagus ir visai nenuobodus – pasitelkdami interaktyvius stalus ir interaktyvias grindis, mokiniai žaisdami mokėsi, galėjo pasitikrinti savo matematikos, gamtos mokslų žinias. Svarbu tai, kad per žaidimus vaikai išlaisvina kūrybiškumą, įvairių edukacinių programėlių pagalba įsisavina žinias tiesiog žaidžiant, jiems to net nejaučiant. Toks mokymasis yra įdomus, įtraukiantis, ir, svarbiausia, nenuobodus.
Susidomėję Šeimų erdvės veiklomis, vaikai pažadėjo ir kitąkart čia apsilankyti kartu su tėveliais.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 04 03