Paslaugos

Europos kalbų diena paminėta Užsienio kalbų mokymosi centre

2019 09 27

Rugsėjo 26 d. minint Europos kalbų dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K. Korsako 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre Gytarių progimnazijos 7b ir 8b klasių mokiniai ir anglų kalbos mokytojos Asta Jogminienė ir Rima Pečiulienė susitiko su savanore itale Marta Grillo.

0001_1_1569826365-b2deb57358246e91d0b061149d1daedf.jpg
Marta pristatė mokiniams Italiją ir Sicilijos salą, iš kurios kilusi, supažindino su žymiausiomis ir gražiausiomis Italijos vietomis, papasakojo apie Turiną, kuriame studijavo, pristatė įžymiausius šalies kultūros objektus, italų papročius, virtuvę, leido mokiniams pasiklausyti įvairiausių italų kalbos dialektų.

Vaizdžiai supažindinusi su savo šalimi, savanorė pravedė moksleiviams italų kalbos pamoką, išmokė pagrindinių itališkų frazių ir žodžių. Baigiantis susitikimui, mokiniai galėjo išbandyti „EuroTalk "programos „Talk Now Italian" lygį.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region" (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Savanorė Marta Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose". Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.
Paskutinį kartą redaguota: 2019 09 30