Renginiai

„Žinoti reikia tik viena – kur yra biblioteka!“ – garsiai skambėjo Šiaulių miesto gimtadienio eisenoje

2019 09 09

Šiais metais Šiauliai šventė 783-iąjį gimtadienį, kurį tradiciškai paminėjo šventine eisena ir skambiu šūkiu „AšesuŠiauliai". Eisenos ir motorizuotos kolonos dalyviai buvo kviečiami pasistengti ir kūrybiškai pasižiūrėti į paradą. Rugsėjo 6 d. tradiciškai eisenoje dalyvavo ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai nešdami užrašą „AšesuBiblioteka".

Bibliotekininkai šiemet išsiskyrė ir gausa, ir skambumu – parade, startavusiame Tilžės g. nuo Ragainės progimnazijos, atžygiavusiame iki pat Šiaulių arenos skambėjo šūkis „žinoti reikia tik viena – kur yra biblioteka!".

0001_13_1569917046-da371958a65516f760efd466e96b850c.jpg
Į bibliotekininkų gretas eisenoje įsijungė ir šiuo metu bibliotekoje savanoriaujančios italė Marta, rusė Alina bei lietuvaitė Simona. Taip pat netrūko geros nuotaikos ir žiūrovų palaikymo!

Savanorės Marta Grillo (Italija) ir Alina Platova (Rusija) Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje savanoriauja įgyvendinant projektą „Savanorystė Lietuvos bibliotekose". Programa: Europos solidarumo korpusas / European solidarity corps.

Paskutinį kartą redaguota: 2019 10 02